Alkalmazás üzemeltető - Non-SAP alkalmazások

Pályázom »

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

Az Audi Hungaria IT szervezetének szerves részét képezi az IT Shared Service terület. Megbízásaink konszernen belül érkeznek, vagyis ügyfeleinket nemzetközi szinten szolgáljuk ki, akár Németországtól Mexikóig. Shared Service területünkön közel 100 fős csapatunk több mint 20 különböző szolgáltatást nyújt a konszern több mint 50 telephelyére. Tevékenységi körünk az IT Security-tól SAP- illetve non-SAP alkalmazások üzemeltetésén át a SW-fejlesztés témakörig terjed.

Megbízóink szívesen dolgoznak velünk közösen meghatározott területeken, meghatározott szerepekkel. Célunk, hogy ezen utat megerősítsük és tovább építsük! Ambiciózus terveink megvalósításához keresünk új kollégákat számos érdekes, szakmai kihívással teli pozícióra!

Következő feladatok várnak Önre

  • IT rendszerek/applikációk üzemeltetése az Audi Hungaria Shared Service modellje és stratégiája mentén
  • Kapcsolattartás a megbízóval, ügyfelekkel és a szolgáltatásban résztvevő partnerekkel
  • Részvétel nemzetközi projektekben, a felelősségi körben tartozó alkalmazások tekintetében
  • A napi üzemeltetési feladatok ellátása (megoldó csoporthoz érkező bejelentések kezelése és nyomon követése a jegykezelő rendszerben)
  • Kapcsolattartás és együttműködés az Audi és Volkswagen konszern megfelelő társosztályaival
  • Szolgáltatás folyamatos javítása
  • Adott esetben hétvégi munkavégzés

Ön az ideális jelölt, ha

  • Egyetemi vagy főiskolai szakirányú végzettséggel rendelkezik
  • Tárgyalóképes német és/vagy angol nyelvtudása van (írásban és szóban, napi kapcsolat az ügyfelekkel)
  • Ismeri a Windows és Linux operációs rendszereket
  • IT üzemeltetés területen szerzett tapasztalata van (Apache, Tomcat, OpenJDK)
  • ITIL módszertan ismerettel rendelkezik
  • Szívesen dolgozik csapatban
  • Folyamatorientált szemléletmód, ügyfélcentrikusság, analitikus gondolkodásmód jellemzi
  • Kiváló problémafelismerő- és megoldó készséggel rendelkezik
  • Megbízható, terhelhető, jól tűri a stresszt
  • Kiváló kommunikációs készséggel rendelkezik
  • Rugalmas és terhelhető
  • Előnyt jelent:
  • 1-3 év azonos munkakörben (alkalmazás üzemeltetés területén) nagyvállalati környezetben szerzett tapasztalat
  • Scriptelési ismeretek (PowerShell, Bash script, Java script)
  • Windows Active Directory ismeretek, Usermanagement
  • Általános adatbázis ismeret (MSSQL, My-SQL, Cassandra)

Amit kínálunk

Aki fejlődni szeretne, megtalálhatja a maga útját az Audi Hungariánál.

Az Audi Akadémia tréningkínálata, egyedi partnerkapcsolatok valamint speciális IT felületekhez való hozzáférések támogatják a szakmai perspektívák szélesítését. Korlátlan hozzáférésünk van IT oktató platformokhoz, ahol kollégáink akár egyéni motivációjuknak megfelelően is szabadon képezhetik magukat. Irodáinkban kreatív sarkokat alakítottunk ki, személyesebb környezetet teremtve, biztatva a kreatív gondolatcserét.

Tevékenységünket Győrből látjuk el, átlagosan heti két-három napon támogatjuk a home office lehetőségét.

IT tevékenységünk sokszínűsége új célok, szakmacsoportok megismerésére is lehetőséged ad az IT világán belül. Üzemeltetéssel és szolgáltatás managementtel kapcsolatos tevékenységeinket az ITIL módszertan alapján végezzük. Rendszerfejlesztőink SCRUM agilis metodika alkalmazásával dolgoznak. SAP csapatunk az egyik legnagyobb múltra visszatekintő team a Shared Service szolgáltatások körében. Innovatív megoldásokkal több, mint 200 – jelentős részben HANA memóriarezidens adatbázisokon futó - SAP rendszert üzemeltetünk, közel 40 konszern telephely számára világszerte. Kiberbiztonság, védekezési stratégiák, útmutatás és tanácsadás. IT Security csapatunk feladatai túlmutatnak a problémamegoldáson. Stabil multinacionális környezet, fejlődés és szakmai kihívások, amik területeinket jellemzik.

Kollégáink szakértelmét és lelkesedését versenyképes alapbérrel, teljesítményfüggő mozgóbérrel, 13. havi bérezéssel, nyereségtől függő prémium-kifizetéssel és széles körű Cafeteria csomaggal honoráljuk.

Egészségmenedzsment területünk biztosítja többezer munkatárs egészségének fenntartását és elősegítését. Igyekszünk megkönnyíteni az audis munkatársak mindennapjait helyben igénybe vehető patika szolgáltatásokkal, szűrővizsgálatokkal valamint szakorvosi tanácsadással és egyéb fizikai és mentális egészségmegőrző tevékenységekkel.

Kollégáink mindennapjait folyamatos vásárlási kedvezményekkel, egyedi csomagajánlatokkal támogatjuk szerződéses partnereinknél a vendéglátás, sport, utazás, kereskedelem, telekommunikáció és banki szolgáltatások terén.

Ismerd meg strukturált munkamódszereinket, folyamatszemléletű működésünket, nemzetközi kapcsolatrendszerünket, színes csapatunkat és csatlakozzon hozzánk!

Pályázom »

Ha többet szeretne tudni

Ez az állás azonnal betölthető az
Audi Hungaria-nál.
A munkavégzés helye: Győr
Referenciakód: GYD27724

Pályázati rendszerünket érintő kérdéseivel kérjük hívja Karriervonalunkat a
+36 96 66 8888-as telefonszámon!

A kiírással kapcsolatos kérdéseit
Proksa Judit válaszolja meg Önnek a következő telefonszámon:
+36 96 66 9091