Alkatrészfelelős mérnök – Minőségbiztosítás, akusztika

Pályázom »

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

A jármű belső terének akusztikai követelményei egyre fontosabbá válnak a belső égésű motorokról az elektromos meghajtásokra történő áttérés miatt. Ebből kifolyólag új eljárásokra van szükség a meghajtók akusztikai kiértékelésével és jóváhagyásával kapcsolatban, valamint a nagyobb gyártási mélység támogatása a hajtómű- és fogazatterületen kibővített kompetenciaportfóliót igényel.

Ön egy olyan szegmenseket átfogó csapat koordinálásáért lesz felelős, amely a szériafázis akusztikai folyamataiért felel, és törekszik az Audi Hungaria elektromos hajtásokért felelős területének folyamatos és fenntartható fejlesztésére. Szeretnénk az Ön szakmai és szakmán túlmutató tudásával erősíteni csapatunkat, hogy Győrben is kézzelfogható legyen a „Vorsprung durch Technik“.

Következő feladatok várnak Önre

  • Az akusztika csapat koordinálása a következő célkitűzéssel: Egyensúly megteremtése az ügyfelek elégedettségének biztosítása és a termelés gyártási folyamatainak gazdasági hatékonysága között
  • Határérték meghatározása az „End of Line” fékpadhajtásoknál, valamint komponenstesztek végzése az érintett területeken
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal:
  • -Akusztikai mérések végzése, a mérési eredmények alapján korrelációk keresése a mérési láncban
  • -Panasz esetén a probléma megoldásának ellenőrzése
  • Kapcsolattartó szerep a járműgyártásban minden akusztikával kapcsolatos témában
  • A hibaelhárítási folyamat koordinálása ZP4-, ZP7- és vevői reklamációk esetén.
  • Sorozatgyártásra kész akusztikai folyamatok telepítése.
  • Együttműködés és koncepcionális hozzájárulás a fogaskerék optimalizáláshoz
  • A minőségbiztosítási tevékenységek vezetése és nyomon követése összesített projektekben a termékfejlesztési szakaszban a SOP-ig
  • Részvétel az alkatrészek követelménydokumentációjának és fejlesztési irányelveinek előállításában
  • Helyszíni képviselet e-akusztikai kérdésekben (szakértői-, szerkesztői körök, konszern szintű munkacsoportok, stb.)
  • Jelentés az Audi felső vezetés részére
  • Részvétel a munkaadó által kezdeményezett szakmai és nem szakmai képzéseken
  • A tevékenységhez tartozó feladatok végrehajtása a közvetlen felettes utasításai szerint
  • Költségtudatosság fenntartása
  • Együttműködés a vállalat más területeivel
  • A folyamatos fejlesztés támogatása, valamint a folyamatok lefutásának tökéletesítése az elektromos hajtások fenntarthatósága érdekében az Audi győri telephelyén

Ön az ideális jelölt, ha

  • Műszaki, felsőfokú végzettséggel rendelkezik gépészmérnök/villamosmérnök szakon
  • Többéves szakmai tapasztalattal rendelkezik
  • Tárgyalóképes német nyelvtudása van, angol nyelvtudás előny
  • Ismeri az általános akusztikai eszközöket
  • Többéves tapasztalattal rendelkezik akusztikus terméktámogatásban, valamint autóipari termékfejlesztésében
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés jellemzi
  • Analitikus, komplex gondolkodásmód jellemző Önre
  • Kiváló kommunikációs készség, valamint az érdekérvényesítő képesség erősségei közé tartozik, épp úgy, ahogy a csapatmunka, valamint a szociális kompetenciák
  • Nyitott az üzleti utakra, külföldi kiküldetésekre (főként Európán belül)

Amit kínálunk

Kollégáink szakértelmét és lelkesedését versenyképes alapbérrel, teljesítményfüggő mozgóbérrel, 13. havi bérezéssel, nyereségtől függő prémium-kifizetéssel és béren kívüli juttatásokkal honoráljuk. Győri telephelyünkön munkatársaink ingyenes szakorvosi ellátást, üzemi étkezés széleskörű lehetőségét valamint képzési kínálatunk egyénre szabott elemeit vehetik igénybe. Audi Akadémiánk tréning kínálata szakmai és szakmán túli kompetenciák fejlesztésére, valamint nyelvi képzésekkel kínál személyre szabott fejlődési lehetőségeket. A saját időgazdálkodást támogatják az online megbeszélések, videókonferenciák vagy Skype-hívások a személyes jelenlét helyett, valamint az erre megfelelő munkakörökben az otthoni munkavégzés lehetősége is igénybe vehető az egyedi élethelyzetekhez igazodva. Ingyenesen igénybe vehető egészségügyi vizsgálatok, munkába járás támogatása, támogatott autó lízing program, önkéntes nyugdíjpénztári számla finanszírozásának támogatása, élethelyezetekhez igazodó lehetőségek igénybevétele (esküvői autó, kismama program, stb.) és számos vásárlási kedvezmény támogatja kollégáink mindennapjait szerződéses partnereinknél a vendéglátás, sport, utazás, kereskedelem, telekommunikáció és banki szolgáltatások terén. Munkatársi és családi rendezvényeink pedig színesítik kollégáink mindennapjait (főzőnap, önkéntes nap, Mikulás rendezvények, jubileumi rendezvények, ötletbörze gála) az év során.

Pályázom »

Ha többet szeretne tudni

Ez az állás azonnal betölthető az
Audi Hungaria-nál.
A munkavégzés helye: Győr
Referenciakód: GYD25343

Pályázati rendszerünket érintő kérdéseivel kérjük hívja Karriervonalunkat a
+36 96 66 8888-as telefonszámon!

A kiírással kapcsolatos kérdéseit
Polgár Bettina válaszolja meg Önnek a következő telefonszámon:
+36 96 66 9388