Felhő alapú szolgáltatás (Junior üzemeltető mérnök)

Pályázom »

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

Az Audi Hungaria IT szervezetének szerves részét képezi az IT Shared Service terület. Megbízásaink konszernen belül érkeznek, vagyis ügyfeleinket nemzetközi szinten szolgáljuk ki, akár Németországtól Mexikóig. Shared Service területünkön közel 100 fős csapatunk több mint 20 különböző szolgáltatást nyújt a konszern több mint 50 telephelyére. Tevékenységi körünk az IT Security-tól SAP- illetve non-SAP alkalmazások üzemeltetésén át a SW-fejlesztés témakörig terjed. Megbízóink szívesen dolgoznak velünk közösen meghatározott területeken, meghatározott szerepekkel.

Fejlesztői tevékenységünk bővítéseként teljesen automatizált felhő alapú szolgáltatásokon keresztül lehetővé tesszük az alkalmazásfejlesztők számára, hogy az üzleti funkcionalitásra és az ügyfélértékére összpontosítsanak.

Felelősségünk kiterjed a felhő alapú szolgáltatás tervezésétől a teljes életciklusán át történő szállításáig és a tanácsadásáig, valamint a szolgáltatás használatának gyakorlati támogatásáig és az alkalmazások integrálásáig.

Célunk, hogy ezen utat megerősítsük és tovább építsük! Ambiciózus terveink megvalósításához keresünk a jövőben új kollégákat számos érdekes, szakmai kihívással teli pozícióra!

Következő feladatok várnak Önre

  • A felhő alapú és integrált szolgáltatásokat üzemelteti az Audinál
  • Folyamatosan figyeli az infrastruktúrát és javítja a technikai hibákat
  • Karbantartja, fejleszti és jobbá teszi a meglévő infrastruktúrát és szolgáltatást
  • Szorosan együttműködik a fejlesztői csapattal, hogy az üzemeltetés minél gördülékenyebb legyen
  • Automatizál, hogy az üzemeltetés minél effektívebb legyen

Ön az ideális jelölt, ha

  • Sikeresen elvégezte a főiskolai vagy egyetemi BSc IT tanulmányait vagy ennek megfelelő szakmai tudással rendelkezik
  • Eszközöket és folyamatokat tud létrehozni annak érdekében, hogy az üzemeltetési ráfordítás minél jobb legyen (change management, monitoring, alert stb.)
  • Jól beszél angolul, mert ez a napi szintű kommunikációhoz szükséges
  • Tapasztalattal rendelkezik automatizált megoldások (Terraform) létrehozásában felhő alapú szolgáltatások fókuszában: AWS és/vagy Azure
  • Tapasztalattal rendelkezik konténer technológiákkal kapcsolatban (Docker, Kubernetes)
  • Tapasztalattal rendelkezik verziókezelésben (Git) és CI/CD folyamatok kialakításában
  • Ismeri és tapasztalata van
  • -Linux operációs rendszerrel
  • -script nyelvekkel mint például: shell
  • -adat leíró fájl típusokkal, mint például: JSON, XML, YAML
  • -agilis és DevOps metódusokkal
  • Tud önállóan és csapatban is dolgozni
  • Motivált és szeret tanulni

Amit kínálunk

Egyedülálló AUDI Hungaria juttatási csomag*

Juttatások:

Versenyképes alapbér, teljesítményfüggő mozgóbér

13. havi bér

Önkéntes nyugdíjpénztári számla finanszírozásának támogatása

Nyereségtől függő prémium-kifizetés és béren kívüli juttatások

Lojalitás bónusz

Jubileumi prémium

Letelepedési támogatás

Shared service és készenléti pótlék

Ingyenes szolgáltatások:

Telephelyünkön ingyenes szakorvosi ellátás, ingyenesen igénybe vehető egészségügyi vizsgálatok

Élethelyzetekhez igazodó lehetőségek igénybevétele (esküvői autó, kismama program, stb.)

Mobilitás:

Budapest és Győr között napi szinten shuttle busz

Munkába járás támogatása, támogatott autó lízing program

Szerződéses buszjáratok

Rugalmas munkavégzés:

Home office lehetősége a területen meghatározott kereteken belül (akár heti 4 nap!)

Munkaidőn túli többletmunka fizetett szabadság formájában történő csúsztatási lehetősége (max. évente 12 nap)

Tudásmegosztás:

A betanulásodat tapasztalt munkatársaink támogatják.

Audi Akadémiánk tréning kínálata szakmai és szakmán túli kompetenciák fejlesztését támogatja, valamint nyelvi képzéseket is biztosítunk.

Udemy előfizetés (online tréning felület)

Vásárlási kedvezmények:

Számos vásárlási kedvezmény szerződéses partnereinknél a vendéglátás, sport, utazás, kereskedelem, telekommunikáció és banki szolgáltatások terén

Kedvezményes Autóvásárlási Program (AUDI, VW, Skoda, SEAT és Cupra modellekre akár 15-20%)

Munkakörülmények:

Munkavégzés helye: ETO Park (okmányiroda, edző terem, posta és bevásárlási lehetőség helyben!)

Modern irodai környezet

Nemzetközi projektek

*bizonyos juttatási elemek feltételhez kötöttek!

Az Audi Hungaria azonos esélyt kínál mindenkinek. Aktívan támogatjuk a sokféleséget, a befogadást és olyan környezetet teremtünk, ami minden egyes személy egyéniségét támogatja.

Pályázom »

Ha többet szeretne tudni

Ez az állás azonnal betölthető az
Audi Hungaria-nál.
A munkavégzés helye: Győr
Referenciakód: GYD30193

Pályázati rendszerünket érintő kérdéseivel kérjük hívja Karriervonalunkat a
+36 96 66 8888-as telefonszámon!

A kiírással kapcsolatos kérdéseit
Károlyiné Perge Anita válaszolja meg Önnek a következő telefonszámon:
+36 96 66 9031