Gyakornok – Logisztika, igény- és kapacitásmenedzsment – jó Excel-ismeretekkel

Pályázom »

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

A szérialogisztika területén belül mátrix szervezeti egységbe kapcsolódva dolgozik az igény- és kapacitásvizsgálat (BKM) szakemberi gárda azon, hogy a jövőben kialakuló ellátási problémákat előre jelezzék, illetve társterületek bevonásával megszüntessék. Munkájuk a soros 4 hengeres motorcsaládtól a 10 hengeres V-motorokig terjed. Az egyedi problémák miatt számos szakterülettel tartják a kapcsolatot logisztikán belül (programtervezés / diszpozíció / operatív logisztika) és a logisztikán kívül (beszerzés / fejlesztés / minőségügy) valamint a győri telephelyen kívül is (Ingolstadt / Wolfsburg).

A területen futó BKM-es munka előkészületeihez keresünk gyakornokot és kínálunk egyedülálló, területeket átfogó logisztikai tapasztalatszerzési lehetőségeket.

Gyakornoki programunkról készült videónkat ezen a linken tekintheti meg:

Következő feladatok várnak Önre

  • A konszern járműveinek és motorizáltságának megismerése
  • Igényadatok kigyűjtése és BKM-lap (kapacitásvizsgálati eszköz) elkészítése
  • Egyeztetés beszerzéssel / konszernlogisztikával és társterületekkel adateltérés esetén - esetleg német nyelven is
  • Amit a területen megtanulhat:
  • Betekintés a konszern járműgyárainak teljes modellpalettájába
  • Hosszú távú gyártási program tervezése
  • Üzleti kommunikáció

Ön az ideális jelölt, ha

  • Főiskolai (BSc/BA) vagy egyetemi (MSc/MA) tanulmányokat folytat
  • Legalább 6 hónap szakmai gyakorlati időt el tud tölteni a területen heti 3 napban
  • Optimális esetben középfokú német nyelvtudása van
  • Terhelhető, önálló személyiség
  • Kiváló kommunikációs készség, komplex gondolkodás, analitikus látásmód, pontos, precíz munkavégzés jellemzi
  • Haladó Microsoft Excel ismeretei vannak

Amit kínálunk

Egy jól kiválasztott gyakornoki hely akár egy egész karriert megalapozhat. Szakmai fejlődés, képzések, nyelvtanulás, izgalmas feladatok – ezek várnak az Audi Hungaria gyakornokaira! Emellett teljesítményhez igazodó bérezést, diplomamunka-írási lehetőséget biztosítunk, továbbá támogatjuk a kollégiumi elhelyezést is. Az Audi Adventure gyakornoki program célja, hogy a hallgató tanulmányai alatt valódi szakmai tapasztalatra tehessen szert, és felkészült munkavállalóként léphessen majd ki a munkaerőpiacra.

Pályázom »

Ha többet szeretne tudni

Ez az állás azonnal betölthető az
Audi Hungaria-nál.
A munkavégzés helye: Győr
Referenciakód: GYP27606

Pályázati rendszerünket érintő kérdéseivel kérjük hívja Karriervonalunkat a
+36 96 66 8888-as telefonszámon!

A kiírással kapcsolatos kérdéseit
Babosné Égel Katalin válaszolja meg Önnek a következő telefonszámon:
+36 96 66 8938