IT szolgáltatásfelelős - Solution Architect

Pályázom »

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

Digitális megoldások a közös jövőnkért, ez a mi küldetésünk!

Az Audi Hungaria IT területe széleskörű portfólió mentén szolgáltatja IT rendszerek, üzleti folyamatok és szolgáltatásprojektek üzemeltetését és folyamatos fejlesztését a legmodernebb technológiák segítségével. A győri IT kb. 150 munkatársból álló csapata IT-Biztonság, IT projektmanagement, SAP üzemeltetés, Alkalmazásmenedzsment/ Szoftverfejlesztés és Infrastruktúra- / Workplace Services területeken tevékenykedik.

Új autóipari technológiák, szakmai fejlődési lehetőség, projektszemlélet, nyelvtanulás, szakmai képzések akár nemzetközi szinten, kapcsolatépítés és az autók iránti közös rajongás, ami az Audi Hungaria IT területe nyújt, akár Önnek!

A Solution Architekt felelős egy új informatikai megoldás IT-architektúrális megtervezéséért. Figyelembe veszi az Enterprise és Domain Architektúra, valamint az információbiztonsági elvárásokat, és a meglévő környezetbe zökkenőmentesen integrálható megoldást dolgoz ki.

Következő feladatok várnak Önre

  • IT megoldások tervezése, elfogadtatása a különböző projektekben
  • Az Enterprise és Domain Architektekkel való szoros együttműködés
  • Az információbiztonsági szakemberekkel való szoros együttműködés
  • Az elkészült tervek, megoldások bemutatása az Architektúra testületnek, valamint a tervek hitelesíttetése
  • Az engedélyezett tervek megvalósítása, megvalósításának koordinálása, minőségbiztosítása. Az ehhez tartozó budget, és folyamattervek elkészítése.
  • A tervezés során a stratégiai, üzemeltetési, fenntarthatósági aspektusok vizsgálata, értékelése
  • Meglévő megoldások / alkalmazások architektúrális felülvizsgálata és minőségbiztosítása
  • Az alkalmazások architektúrájával kapcsolatos rizikók és lehetőségek azonosítása, azok visszajelzése a projekteknek
  • Piackutatás, piaci trendek folyamatos figyelése, javaslattétel új technológiák bevezetésére
  • Referenciaarchtektúrák ajánlása a Domain Architektek számára
  • Támogatja az Enterprise és Domain Architektúra döntéshozatalt

Ön az ideális jelölt, ha

  • Felsőfokú végzettséggel, informatikus vagy mérnöki diplomával rendelkezik
  • Legalább 3 év tapasztalata van IT infrastruktúra, vagy architekt területen
  • Architektúra tervezői, módszertani ismeretei vannak
  • Ismeri az üzemeltetési folyamatokatt, üzemeltetési tapasztalatot szerzett
  • Előnyt jelentenek a tervezői képesítések/tanúsítványok (pl. TOGAF, technológiai vizsgák)
  • Tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvtudása van
  • Személyes tulajdonságok:
  • Strukturált, stratégiai gondolkodásmód
  • Ügyfélorientált szemléletmód
  • Problémafelismerő és -megoldó készség
  • Megbízhatóság, stressztűrés, terhelhetőség
  • Képesség csapatmunkára és önálló munkavégzésre
  • Kezdeményező készség, motiváltság
  • Precizitás, minőségbiztosítási szemlélet
  • Jó kommunikációs készség
  • Részletes magyar és német/angol nyelvű szakmai önéletrajz csatolását kérjük a pályázati laphoz!

Amit kínálunk

Aki fejlődni szeretne, megtalálhatja a maga útját az Audi Hungariánál.

Az Audi Akadémia tréningkínálata, egyedi partnerkapcsolatok valamint speciális IT felületekhez való hozzáférések támogatják a szakmai perspektívák szélesítését. Korlátlan hozzáférésünk van IT oktató platformokhoz, ahol kollégáink akár egyéni motivációjuknak megfelelően is szabadon képezhetik magukat. Irodáinkban kreatív sarkokat alakítottunk ki, személyesebb környezetet teremtve, biztatva a kreatív gondolatcserét.

Tevékenységünket Győrből látjuk el, átlagosan heti két-három napon támogatjuk a home office lehetőségét.

IT tevékenységünk sokszínűsége új célok, szakmacsoportok megismerésére is lehetőséged ad az IT világán belül. Üzemeltetéssel és szolgáltatás managementtel kapcsolatos tevékenységeinket az ITIL módszertan alapján végezzük. Rendszerfejlesztőink SCRUM agilis metodika alkalmazásával dolgoznak. SAP csapatunk az egyik legnagyobb múltra visszatekintő team a Shared Service szolgáltatások körében. Innovatív megoldásokkal több, mint 200 – jelentős részben HANA memóriarezidens adatbázisokon futó - SAP rendszert üzemeltetünk, közel 40 konszern telephely számára világszerte. Kiberbiztonság, védekezési stratégiák, útmutatás és tanácsadás. IT Security csapatunk feladatai túlmutatnak a problémamegoldáson. Stabil multinacionális környezet, fejlődés és szakmai kihívások, amik területeinket jellemzik.

Kollégáink szakértelmét és lelkesedését versenyképes alapbérrel, teljesítményfüggő mozgóbérrel, 13. havi bérezéssel, nyereségtől függő prémium-kifizetéssel és széles körű Cafeteria csomaggal honoráljuk.

Egészségmenedzsment területünk biztosítja többezer munkatárs egészségének fenntartását és elősegítését. Igyekszünk megkönnyíteni az audis munkatársak mindennapjait helyben igénybe vehető patika szolgáltatásokkal, szűrővizsgálatokkal valamint szakorvosi tanácsadással és egyéb fizikai és mentális egészségmegőrző tevékenységekkel.

Kollégáink mindennapjait folyamatos vásárlási kedvezményekkel, egyedi csomagajánlatokkal támogatjuk szerződéses partnereinknél a vendéglátás, sport, utazás, kereskedelem, telekommunikáció és banki szolgáltatások terén.

Ismerje meg strukturált munkamódszereinket, folyamatszemléletű működésünket, nemzetközi kapcsolatrendszerünket, színes csapatunkat és csatlakozzon hozzánk!

Pályázom »

Ha többet szeretne tudni

Ez az állás azonnal betölthető az
Audi Hungaria-nál.
A munkavégzés helye: Győr
Referenciakód: GYD28271

Pályázati rendszerünket érintő kérdéseivel kérjük hívja Karriervonalunkat a
+36 96 66 8888-as telefonszámon!

A kiírással kapcsolatos kérdéseit
Proksa Judit válaszolja meg Önnek a következő telefonszámon:
+36 96 66 9091