Mérnök gyakornok adatbázis - Jelentkezem

Pályázom »

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

Szakmai gyakorlatot keres vagy csak érdeklődik gyakornoki programunk iránt? Kíváncsi az Audi Hungaria Önnek szóló hallgatói lehetőségeire eddigi tanulmányai és szakmai tapasztalata alapján? Érdeklődik az Audi Hungaria gyakornoki pozíciói iránt, de nem tudja, mikor érdemes elküldenie a pályázatát? Aktuálisan nem talált a tanulmányaihoz / érdeklődési köréhez illeszkedő nyitott pozíciót?

Jelentkezzen adatbázisunkba!

Az adatbázisba történő jelentkezés előnye: mivel az Audi Hungaria Gyakornoki Programjában folyamatosan nyitunk meg új pozíciókat mérnök / informatikus / logisztikus tanulmányokat folytató hallgatók számára.

Az adatbázisba történő jelentkezéshez kattintson a „Jelentkezzen itt" gombra, és kövesse a feltöltéshez szükséges lépéseket. Ahhoz, hogy pályázatát majd a megfelelő pozícióra továbbítani tudjuk, kérjük engedélyezze azt adatlapján.

Amennyiben önéletrajza aktualizálásához szeretné előzetesen segítségünket igényelni, kérje önéletrajz tanácsadásunkat itt: www.audi.hu/oneletrajz

Gyakornoki programunkról készült videónkat ezen a linken tekintheti meg:

Következő feladatok várnak Önre

  • A tanulmányainak és eddigi tapasztalatának megfelelő, későbbiekben kiajánlott pozícióval kerül meghatározásra.
  • Az Audi Hungaria szakterületeiről itt olvashat bővebben: https://audi.hu/hu/karrier/hallgato-tanulo-vagyok/szakteruleteink/

Ön az ideális jelölt, ha

  • Főiskolai (BSc / BA) vagy egyetemi (MSC / MA / osztatlan) tanulmányokat folytat
  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszonya van
  • Legalább 6 hónap gyakorlati időt el tud tölteni cégünknél
  • Legalább heti 3 munkanapot vállalni tud
  • Legalább egy nyelvet (angol / német) középfokon beszél
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretei vannak (MS Office: PPT, Excel, Access, Word)
  • Proaktív, célorientált, felelősségteljes, önálló, kreatív munkavégzés jellemző Önre
  • Kiváló a problémamegoldó és kommunikációs készsége
  • Jó időgazdálkodás, határozott fellépés jellemzi
  • Fogékony az autóipar iránt
  • Annak érdekében, hogy az Ön számára megfelelő pozíciót találjunk, kérjük, csatolt önéletrajzában tanulmányait, tevékenységeit és eddigi munkahelyein végzett feladatait részletesen írja le.

Amit kínálunk

Egy jól kiválasztott gyakornoki hely akár egy egész karriert megalapozhat. Szakmai fejlődés, képzések, nyelvtanulás, izgalmas feladatok – ezek várnak az Audi Hungaria gyakornokaira! Emellett teljesítményhez igazodó bérezést, diplomamunka-írási lehetőséget biztosítunk, továbbá támogatjuk a kollégiumi elhelyezést is. Az Audi Adventure gyakornoki program célja, hogy a hallgató tanulmányai alatt valódi szakmai tapasztalatra tehessen szert, és felkészült munkavállalóként léphessen majd ki a munkaerőpiacra.

Pályázom »

Ha többet szeretne tudni

Ez az állás azonnal betölthető az
Audi Hungaria-nál.
A munkavégzés helye: Győr
Referenciakód: GYP20235

Pályázati rendszerünket érintő kérdéseivel kérjük hívja Karriervonalunkat a
+36 96 66 8888-as telefonszámon!

A kiírással kapcsolatos kérdéseit
Perjés Petra válaszolja meg Önnek a következő telefonszámon:
+36 96 66 9270