Tanácsadó - kompetenciafejlesztés soft skill témákban

Pályázom »

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

Csapatunk felelős az Audi Hungaria Zrt. munkatársainak és vezetőinek szakmán túli továbbfejlesztéséért és a megfelelő képzések biztosításáért. Segítjük és inspiráljuk az AUDI HUNGARIA munkatársait csapatuk, területük és a vállalat jövőjének alakításában, fejlesztésében. Hisszük, hogy ennek a fejlődésnek minden esetben az egyén a kiindulópontja, ezért fontosnak tartjuk, hogy mindannyian energiát fektessünk önmagunk „jobbá tételébe”, az egyéni személyiség- és kompetenciafejlesztésbe.

Célkitűzésünk és hivatásunk, hogy fejlesszük a különböző munkatársi csoportokat, legyen akár szó, rezíliencia, kommunikáció vagy együttműködési témakörökről. Hiszünk abban, hogy tréningjeinken, a tapasztalati tanuláson keresztül változást, fejlődést érhetünk el munkatársainknál.

Munkakörünkbe győri munkavégzéssel, teljes munkaidőben keresünk munkatársat.

Következő feladatok várnak Önre

  • A vállalat munkatársainak, vezetőinek kompetenciafejlesztési folyamatának kialakítása
  • Képzési koncepciók, fejlesztések kialakítása egyéni, csoport és szervezeti szinten
  • Átfogó projektek kísérése/vezetése
  • Új tréningek, képzések és általános képzési irányvonalak kidolgozása
  • Meglévő tréningek, képzések koncepciójának fejlesztése
  • Ügyféltanácsadás a szakterületen, egyénre szabott speciális képzés illetve felkészítés
  • Workshopok moderálása
  • Folyamatos kapcsolattartás a vállalat szakterületeivel és együttműködés a HR business partner területtel konszern szinten is
  • Folyamatos tudásátadás, fejlesztés

Ön az ideális jelölt, ha

  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezik (pedagógiai vagy pszichológiai tanulmányok előny)
  • Legalább 5 éves tapasztalatot szerezett multinacionális környezetben HR vagy HR tanácsadói területen
  • Tréneri (kompetenciafejlesztés, soft skill tréningek), tanácsadói és/vagy moderátori/mediátori tapasztalattal rendelkezik, egyéb soft skill tapasztalat (pl. business coach, szupervizor) előny
  • Tárgyalási szintű német nyelvtudása van, angol nyelvtudás előnyt jelent
  • Nyitott személyiséggel rendelkezik, keresi az új megoldásokat
  • Többéves tapasztalata van tréningek lebonyolításában
  • Egyéni és szociális kompetenciák fejlesztésének területén szerzett tapasztalat előny
  • Kiváló beleérző képességgel rendelkezik és nyitott az együttműködésre
  • Kiváló kommunikációs és prezentációs képessége van
  • Struktúrált munkavégzés és projektvezetői tapasztalat előny
  • Határozott fellépése van
  • Elemző és problémamegoldó képességgel rendelkezik
  • Ügyfélorientált és stabil, reflexió és rugalmasság jellemzi

Amit kínálunk

Az Audi Hungaria az elmúlt időszakban fontos lépéseket tett a jövő irányába. Az elektromos meghajtások és az Audi Q3 PHEV gyártásával a vállalat tovább halad az elektromobilitás útján. Győri gyárunk 2020 óta CO2-semlegesen működik és továbbra is elkötelezettek vagyunk a fenntarthatóság iránt. Büszkék vagyunk egyedi szakértelmünkre, legyen szó akár a szerszámgyártás, műszaki fejlesztés vagy IT területeink tevékenységi portfóliójáról.

A mindennapok során a szakmai feladatok jellegéből adódóan átlagosan heti két-három napon támogatjuk a home office lehetőségét, Budapestről pedig közvetlen shuttle buszjáratot biztosítunk a bejáráshoz.

Kollégáink szakértelmét és lelkesedését versenyképes alapbérrel, teljesítményfüggő mozgóbérrel, 13. havi bérezéssel, nyereségtől függő prémium-kifizetéssel és széles körű Cafeteria csomaggal honoráljuk.

Az Audi Hungaria Egészségmenedzsment területe biztosítja többezer munkatárs egészségének fenntartását és elősegítését. Sajátosságunk, hogy a vállalaton belül két Egészségügyi Központban látjuk el a kötelező orvosi vizsgálatokat, kezeléseket. Igyekszünk megkönnyíteni az audis munkatársak mindennapjait patika szolgáltatásokkal, szűrővizsgálatokkal valamint szakorvosi tanácsadással és egyéb fizikai és mentális egészségmegőrző tevékenységekkel.

Aki fejlődni szeretne, megtalálhatja a maga útját az Audi Hungariánál. Audi Akadémiánk tréning kínálata saját oktatóink szakértelmével és egyedi partnerkapcsolatok kialakításával kínál szakmai és szakmán túli képzéseket, akár személyre szabott nyelvtanulási lehetőséggel kiegészítve.

Kollégáink mindennapjait folyamatos vásárlási kedvezményekkel, egyedi csomagajánlatokkal támogatjuk szerződéses partnereinknél a vendéglátás, sport, utazás, kereskedelem, telekommunikáció és banki szolgáltatások terén.

Ismerje meg strukturált munkamódszereinket, folyamatszemléletű működésünket, nemzetközi kapcsolatrendszerünket, színes csapatunkat és csatlakozzon hozzánk Győrben!

Az Audi Hungaria azonos esélyt kínál mindenkinek. Aktívan támogatjuk a sokféleséget, a befogadást és olyan környezetet teremtünk, ami minden egyes személy egyéniségét támogatja.

Pályázom »

Ha többet szeretne tudni

Ez az állás azonnal betölthető az
Audi Hungaria-nál.
A munkavégzés helye: Győr
Referenciakód: GYD33785

Pályázati rendszerünket érintő kérdéseivel kérjük hívja Karriervonalunkat a
+36 96 66 8888-as telefonszámon!

A kiírással kapcsolatos kérdéseit
Takács Eszter válaszolja meg Önnek a következő telefonszámon:
+36 96 66 9468