Vezető - Applikáció Management / IT Security rendszerek

Pályázom »

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

Az autóipar növekvő digitalizálása nemcsak az üzleti modelleket és termékeket változtatja meg. Különösen a kulcsfolyamatok informatikai támogatásának kell lépést tartania a digitális változással kapcsolatos új lehetőségekkel és kihívásokkal. Területünk informatikai rendszerek üzemeltetését végzi az Audi/VW konszern megbízásából az IT Security témakörön belül az IT shared competence center kereteiben.

Így alakítjuk a jövőbeni IT szolgáltatási stratégiánkat a konszern márkacsoportok és telephelyek részére világszerte, támogatva ezzel a digitális átalakulást az Audi Hungária által. Középpontban a magas színvonalú IT-szolgáltatások folyamatai, valamint a megbízói igényeket lefedő új és innovatív IT-termékek rendelkezésre bocsájtása állnak.

Következő feladatok várnak Önre

  • Stabil IT SW-üzemeltetés IT Security rendszerek kapcsán a shared service területén belül, különböző Audi/VW konszern telephelyek részére, az SLA mérőszámainak betartásával
  • Jövőbemutató IT Security szolgáltatások tervezése és letárgyalása a shared competence center stratégiája alapján
  • Sikeres szolgáltatás felépítés megegyezett projektterv és KPI-ok alapján
  • Aktív kapcsolattartás a szolgáltatások megbízóival az Audi/VW konszernen belül, valamint tanácsadás a szolgáltatások bővülési lehetőségei kapcsán
  • Szakmai és fegyelmi irányítás, valamint a munkatársak továbbfejlesztése, ideértve a szervezeti egység csapatüléseinek és a munkatársak értékelésének végrehajtását
  • A napi operatív műveletek ellenőrzése, a minőségi követelmények és a KPI-ok figyelembevételével
  • A munkatársak kapacitásának és fő feladatainak tervezése
  • Külső partnercégek gazdaságos irányítása a 2./3. szintű üzemeltetési feladatok tekintetében

Ön az ideális jelölt, ha

  • Többéves tapasztalattal rendelkezik a SW-üzemeltetés területén, fókuszban IT Security ismeretekkel
  • Felsőfokú végzettsége van informatikai karon, vagy hasonló/kapcsolódó műszaki szakirányon
  • Minimum 3-5 éves tapasztalata van munkatársak vezetésében és projektvezetés területén, szolgáltatás átadás/átvétel folyamatban
  • Tárgyalóképes német és angol nyelvtudással rendelkezik szóban és írásban
  • Megoldásorientált és analitikus gondolkodásmód jellemzi
  • Nyitottság a megbízó felé és kiváló csapatszellem jellemző Önre
  • Jó kommunikációs és szervezési képességek jellemzik
  • Ismeri és alkalmazza az agilis módszertanokat pl.: Scrum

Amit kínálunk

Az Audi Hungaria Magyarország gazdaságának meghatározó vállalatai közé tartozik, ahol a teljes menedzsment több mint 11 000 munkatárs koordinálásáért felelős. A különféle szinteken történő csapatirányítás mellett a vezetői tevékenység fontos eleme a szakmai irányítás, a támogatás és az utánpótlás nevelés is. Vezetői munkakörben tevékenykedő kollégáink számára is biztosítjuk a folyamatos, személyre szabott fejlődési lehetőségeket kihívást jelentő feladatokkal, képzésekkel. A menedzsment számára versenyképes juttatási csomagot kínálunk, amelyről a kiválasztási folyamat során személyesen tájékoztatjuk Önt (pl. szolgálati autó, egészségügyi ellátás, biztosítások stb.)

Tudjon meg többet arról, hogy miért érdemes hozzánk csatlakozni! https://audi.hu/hu/karrier/miert-erdemes/

Az Audi Hungaria azonos esélyt kínál mindenkinek. Aktívan támogatjuk a sokféleséget, a befogadást és olyan környezetet teremtünk, ami minden egyes személy egyéniségét támogatja.

Pályázom »

Ha többet szeretne tudni

Ez az állás azonnal betölthető az
Audi Hungaria-nál.
A munkavégzés helye: Győr
Referenciakód: GYD29736

Pályázati rendszerünket érintő kérdéseivel kérjük hívja Karriervonalunkat a
+36 96 66 8888-as telefonszámon!

A kiírással kapcsolatos kérdéseit
Csóka Mária válaszolja meg Önnek a következő telefonszámon:
+36 30 767 7233